Stvoření Sirael

Stvoření umělé bytosti dokáže vyrazit dech i v dnešní době, ale doba pokročila, romantice odzvonilo, ale na druhé straně to výjde levněji, naštěstí, nezaplatí to totiž císař Rudolf, ale poddaní.Chcete stvořit novou bytost? Nebo prostě jen pobírat navíc nějaké státní dávky? Žádný problém, domluvte se s nějakými známými, aby Vám půjčili na chvíli své dítě, možná to ani nebude nutné, klidně přiveďte nějaké svoje, tak jako tak se na to nepříjde pokud se nedopustíte nějaké hloupé chyby, protože jinak nikdo nic nepozná!

Dítě si papírově osvojíte nebo necháte svěřit do pěstounské péče ( což je výnosnější), a požádáte o výchovné nebo přídavky a sociální dávky. Ani VZP nebude škodná, na nové rodné číslo získá od státu dalšího placeného pojištěnce.

Do školy takové dítě posílat nemusíte, vyřídíte si domácí výuku, nejlépe ve škole ve které pracuje jako učitelka matka která Vám své dítě k soudu na pár hodin zapůjčila.

Odhalení se neobávejte,  soudce nemá šanci něco poznat, ze školy nic nehrozí máte-li k ruce nějakou tu spřízněnou učitelku a psychologové, mno, třeba ta paní doktorka z Klokánku dávala ještě minulý týden ruku do ohně za to, že podrobila vyšetření 13ti leté dítě na úrovní dítěte 5ti letého a ne 34 letou ženu ( takový drobný přehmátek). No a testy DNA, tak  ty se přece běžně v životě nikomu nestanou.

Jak vidno, je to velmi jednoduché, k stvoření Sirael nebudete potřebovat ani Magistra Kellyho, jen pozor na ty osobní přehmaty! Pokud něco podobného podniknete, nezavírejte své vlastní děti svlečené ve sklepě a kdyby jo, nepozorujte je přes žádný domácí kamerový systém, sousedé totiž na rozdíl od úředních šimlů nikdy nespí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *