Hold všem známým i neznámým Železným mužům!

Je těžké se stát Železným mužem? Pro někoho ano pro někoho méně, někomu se to přihodí úplnou náhodou.Triatlon není žádná sranda, kolem 42 kilometrů běhání, cca 180 kilometrů na kole a nakonec skoro 4 ve vodě. Takový je trojboj a my obyčejní smrtelníci vzhlížíme k jeho aktérům s úctou, ovšem mimo zorný úhel zůstávají bez povšimnutí ti ostatní…..

Skoro všichni muži nějak sportují, běhají, plavou, lyžují, nebo se přinejmenším potápí, někteří pěstují i exotické bojovější sporty ( třeba paintball).

Skoro všichni muži dnes jezdí na kole. Kolo to je  opravdu moderní sport, někteří na něm jezdí nejen denně do práce a z práce, ale sedají na něj i o víkendech, aby ujeli 50,100 i více kilometrů a když si o tom pak večer vypráví se sousedy v hospodě, opravdu jim závidí, že   oni dnes neujeli jen těch 100, ale 150 kilometrů "!

Někteří, skoro všichni muži mají manželky nebo milenky, někteří mají dokonce manželky nebo milenky nymfomanky ( téměř vylučuji, že by byli i tací, kteří by měli nymfomanky manželky i milenky ) a víte co to je kilometrů?

Takže když uvidíte nějakého muže hrát tenis, běhat, nebo ho potkáte zapraseného od barev na kole, vzdejte mu tichý hold, i tohle může být Železný muž:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *