Jeden by nevěřil!

Možná ani dva!

"Ombudsman považuje vystěhování Rómů ze Vsetína za chybu…….."
No vida, pan doktor Motejl by nejen rád dál reguloval nájmy, ale Rómy by si asi vzal domů, typická ukázka jak se z velmi dobrého a slušného advokáta může udělat totální …..ombudsman..
"Prezidenta Klause sledovala v 80. letech tajná policie….."
Ano, tak tomu říkám překvapení, že?! StB sledovala kdejakého čičmundu a teď budeme celí překvapení, že sledovala i tohohle "kluka", ekonoma banky. Ti parchanti určitě tušili, že jednou bude prezident!
"Sněmovna zamítla návrh zákona, podle kterého měli někteří bývalí olympijští medailisté dostávat od státu příspěvek k penzi. Kritici tvrdili, že sportovci by tak byli elitní skupinou."
No vida a já myslela, že olympijští medailisté elitní skupinou jsou:o)
"Městská policie, Policie ČR zastřelený taxikář – problém!"
Nebojte se, ona ta Inspekce MV na toho Vopěnku přece jen něco vyštrachá, třeba drogy, nebo prostě něco, nějaký důvod proč ho museli zastřelit se nakonec přeje jen určitě najde!

"Nejvyšší státní zástupce nemůže mít objektivní pohled, protože je existenčně závislý na vládě." říká David Rath.

Aha, takže funkci Nejvyššího státního zástupce je možné prostě bez dalšího zrušit, platit takového úředníka je evidentně zbytečný luxus! Ještěže máme ten Rath jen jeden :o)!
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *