Tantrický sex

nikoliv nová, ale velmi moderní "disciplína" a tentokrát bez zinku:o)
 

Sex jako takový je opředen stovkami různých nesmyslných mýtů a různé zájmové skupiny se nám snaží vnutit ten svůj jako třeba, že sex je tu především jako akt plození, takto to třeba vidí církve ( netuším zda všechny), i cirkev katolická přesto, že ta by měla prosazovat početí neposkvrněné.
Kdejaký psycholog Vám bude tvrdit, že v sexu je potřeba dosáhnout vyvrcholení, tedy orgasmu a že vo to de a když to tak není, vznikají z toho přinejmenším deprese. S ohledem na tento mýtus na sebe lidé při sexu podivně "čekají" ,hledají pro svá vzájemná uspokojení nejrůznější techniky a praktiky, ženy případně předstírají orgasmy, buď proto, aby měli muži radost, nebo prostě jen proto, aby už mohly spát.
Takže pozor, máme tu i sex tantrický, sex naprosto odlišný od sexu běžného, sex nemající nic společného se základním pudem plození, sex ve kterém je nejdůležitější nedosáhnout orgasmu, ale být vždy těsně před stupněm vyvrcholení a tento stav se pokoušet udržet co nejdéle (netuším jak dlouho je nutno takový sex trénovat, aby se dostavil kýžený efekt:o)).
Každopádně sex tantrický je v prvé řadě o meditaci, správném dýchání, extázi umožňující absolutní prožitek, absolutní soustředění nenarušované jakýmkoliv tělocvikem. Velmi vhodné pro letní dny:o), nicméně je nezbytné poznamenat, že tahle forma milování (trénovat lze údajně i singl) je určena především pro bytosti se vzájemným a silným citovým poutem, tedy tak to vidím já:o)
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *