Když je horko,

člověk se nakonec smíří prakticky se vším

Před pár měsíci jsem si koupila u svých oblíbených Marxů černé 3/4 kalhoty lněné, pravda nad materiálem jsem tehdy moc nepřemýšlela, nebylo moc teplo.
Do tepla jsou fajn, ale mají své nevýhody, hodně se mačkají a taky vytahují, takže po pár hodinách nošení ze mne padají. No prostě len, a tak jsem si v uplynulých týdnech řekla "len už ne!"
Včera v Praze se situace zdramatizovala, bylo dost teplo a mne napadlo, že takové kalhoty, bílé, třeba lněné, by byly prima a tak jsem se od svatebních darů přesunula k Marxům.
Bílé lněné měli, tuším za 900, ale úplně, úplně dlouhé, chvíli jsem je prohlížela jakože zkrátit by je nebyl problém, ale proč to dělat v takovém horku a tak jsem šla ještě jinam a pak jsem si říkala, že se k Marxům vrátím, protože když je takové horko ani nevadí, že se budou vytahovat a že je potřeba je o půl metru zkrátit. Pak jsem ještě zkusila  CendEj a tam jsem našla jedny bílé, lněné, krátké, prohlížím je a říkám si " no škoda, že jsou tak velké, panebože to je ale na velkou prdel ", a tak zkoumám švy na stranách i vzadu, jestli by to šlo jako zmenšit v tom horku, protože stály jen třistapade, a o kolik by se to asi zmenšit muselo a co na to kapsy, a před kabinkama fronty, tak jsem zvedla sukni a zkusila si je rovnou v prodejně a jak bylo takové horko, přišlo mi, že je úplně jedno, že jsou lněné a budou se vytahovat a že mi jsou akorát a nebudu je muset zmenšovat  na tu velkou prdel!
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *