Máme v baráku ducha

a dělá bordel!Tedy abych byla přesnější  máme v baráku nového ducha", protože jinak tu máme duchů spoustu, tady u Labe i u Vltavy mám spoustu různých duchu, ale jsou tiší, hodní a laskaví, jen občas, když se jim něco nelíbí, nahnou třeba obrazy nastranu, všechny.

Nejsem si jista jestli všechny své duchy znám, u některých si nejsem jista kdo jsou, třeba onehda semnou jeden odjížděl od Labe v autě, upozornila mě na to nezvykle silná vůně kvalitní kůže v autě, ale ze sedadel to nebylo, prostě tam ta vůně nepatřila. Taky duch Madlenky občas chodí škrabkat na dveře, ale pesy to kupodivu neslyší, slyším to jen já a to pak jdu otevřít dveře, aby mohla dovnitř, zřejmě skrz zdi ještě neumí:o).

Ten nový duch mě neznervozňuje, jen prostě nevím kdo to je, proč tu je a, je hlučný.

Poprvé jsem ho slyšela možná před 3mi měsíci, bylo to vnoci. Nejprve mě probudilo když přijel Filip nějak kolem jedné, možná druhé, pesy štěkaly, ale pak šel nahoru a já zase usnula. Znovu mě probudilo stěhování nábytku v patře, jako když šoupete postelema a skříněma, stěhování velkého nábytku, pesy neštěkaly. Chvíli jsem nevěřícně poslouchala, pak jsem si nevěřícně říkala  No to snad není možný, příjde ve 2 z hospody, vzbudí mě a pak stěhuje nábytek, no tak to už je moc!" , pak jsem vylítla z postele a rozběhla se vedle do pokoje odkud vedou schody nahoru do patra, ale ještě než jsem doběhla k těm schodům a stačila se nadechnout, uslyšela jsem chrápání, hulákat cokoliv bylo zbytečné a tak jsem se vrátila do postele, stěhování pokračovalo, pesy spaly a tak jsem usnula taky.

Ráno to Filipovi vyprávím, ale odbyl mě, že to asi kočk, jenže, kočk váží jen 5 kilo a skříní by určitě nepohnul.

Stěhování už jsem od té doby neslyšela, asi je už všechno tak, jak to chce mít, nicméně mi začal vnoci zapínat comp. Prostě já jdu spát, všechno vypnu a třeba za hodinu, za dvě, se comp prostě zase zapne, sám a chce po mně heslo. V pátek vnoci se nespustil comp, ale ve 3 ráno se v něm spustila TV ( běžně zapínám v compu TV tak, že musí být spuštěný, odheslovaný a já musím kliknout na ikonu InterVideo Home Theater, jinak to nejde), prostě ve 3 ráno najednou v pokoji někdo mluví, monitor svítí, nějaký film. Většinou to řeším tak, že vstanu, nic nezkoumám a vypnu všechny dráty ze zásuvky a jdu zas spát.

Ta TV mi ale byla divná a tak to v sobotu povídám Filipovi, po tom seskoku, díval se na mě udiveně a zeptal se, jestli jsem to říkala doktorovi, neříkala a tak jsem šla spát, ale asi za 10 minut slyším, že mě odvedle volá a tak jsem zavrčela, vstala a šla tam.

Teď je tady!!!" volá na mě Filip opřený v patře o zábradlí.

 Kdo??" rozhlížím se, protože myslím, že mluví o Zabijákovi (hlídáme už 14 dní Adamova bulíka).

No ten duch! rozsvěcí a zhasíná tady to světlo co visí z patra dolů! Už jsem ležel a začalo se to rozsvěcet a zhasínat, ale teď to přestalo když přišla!!" Filip vypadá stejně překvapeně jako já při tom stěhování.

No vidíš, sem Ti to říkala." vracím se do postele.

Pointu zatím nemám, to je celé:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *