Ke kadeřnici by se mělo chodit častěji !

aneb trapas století!

Tak jsem ji dnes potkala, svou kadeřnici, Lenku, no byla jsem u ní naposled vloni v září, já ke kadeřnicím nerada, dlouho to trvá a moc mluvěj a já musím moc často říkat "hmm" a to já taky nerada.

Když jsem tam byla naposled, vyprávěla mi jak má nějakého chlapa  (už 3 měsíce) a jak se snaží ho přmluvit aby si ji vzal ( už skoro 3 měsíce).

Pak jsem ji zahlídla docela nedávno, ale jen na dálku jsme na sebe zavolaly, že mám zavolat (jako se objednat) a pak taky dneska, to jsem ovšem neprozřetelně vyšla zpoza rohu a ona tam stála před kadeřnictvím s nějakou kolegyní, hned mě zmerčila a už volala " Dobrýýýýýýý deeeeen!" , no nebylo kam zahnout.

Koukám, přibrala a dost i v břiše a tak jsem usoudila, že si ji teda asi vzal a všechny ty věci kolem dokola, jak to tak už bývá a já měla bůhzaplať téma:o)

"No dobrý, Vy jste přibrala, tak jste ho uhnala ?"

Koukala trochu překvapeně a tak jsem "jela" dál….

" No toho Vašeho chlapa……..!"

"Chlapa mám" směje se, "už 3 dny, ale to bude asi jinej než ten co myslíte:o))"

To mě trochu zmátlo, zatraceně myslím si tak 3 dny má nového chlapa, těhotná je ovšem tak nejmíň 4 měsíce, možná 5, no ale co, ono je to dneska nakonec všechno nějaké zmatené, tak proč ne, že!

Pak jsme ještě chvíli plkaly o tetování a permanentním make-upu a já přitom couvala ke svému autu a pak už jsem fakt chtěla jít a tak jsem to dorazila " No a kdy jdete na mateřskou, abych jako ještě to ostříhání stihla:o))"

"Ale já nejsem těhotná" zasmála se " jsem po operaci, brali mi metr a půl tlustého střeva a tohle (poplácala se po břiše) je pytlík od vývodu………"

No něco jsem ještě říkala, ale nevím co, ovšem ostříhat se asi zase budu muset sama:o/ .

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *