Nejlepší služba O2?

Přesný čas!

Vloni v létě jsem obdržela sympatickou simkartu 02, sympatická byla zejména téměř zlatým číslem a navíc to bylo v době bombastického nástupu O2 na Český trh. Kartu jsem si nechala převést na paušál a rozhodla se využít taky ostatních nabízených lákavých služeb, nakonec co, ono to GPRS moc rychlé nebylo a UPC se mi zdálo zbytečně drahé na tu omezenou nabídku, no a tak jsme u Labe přešli na ADSL internet a přes pevnou linku taky na příjem TV a aby toho nebylo málo, stejné služby přes pevnou jsme si pořídili i u Vltavy.

Nebudu zbytečně rozvláčná:o), paušál O2 jsem zrušila už před půl rokem a pokud jde o TV u Labe, máme opět UPC, které nám z vděčnosti nad věrností poskytlo službu za 50% původní ceny, ovšem kanálu teď máme namísto původních 30ti nějak kolem 560ti. Následně jsem zrušila inernetové služby u Vltavy a pokud jde o TV, je jen otázkou času kdy se vypravím do úřadovny O2 ji zrušit. Zatím zůstaly obě pevné linky, té Vltavské je mi totiž líto se zříct kvůli celkem pěknému číslu a ta Labská slouží pro příjem internetu velmi obstojně, vím totiž naprosto přesně, kdy odbije 21 hodina, to totiž poprvé za den začnou zřetelné odpojovací netové potíže, které trvají každý večer naprosto přesně mezi 21 a 24 hodinou (zřetelné odpojovací jsou takové, že připojení trvá sekundy a následné odpojení desítky minut).

Je to skvělá služba a tak co na tom, že podstatnou část mých telefonních účtů u T-mobilu dělají reklamace při volání na O2:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *