Těžký život obézní anorektičky:o)

Gomba mi včera připomněl svým článkem život ve fabryce….

No ano, já byla ve svých postojích i tak zarputilá, že jsem nepatrnou část svého života ve fabrice prožila, brousilo se tam sklo. Vlastně ani nevím jestli to bylo tak strašné jak mi to připadalo tehdy, možná ani ne, prostě v 6 si člověk píchnul a pak zas ve 14, případně ve 14 a pak zas v 22, každý den:o)), v mezidobí hlava poměrně čistá, žádné problémy, zas tak strašné to nebylo, až na tu  studenou vodu tekoucí na ruce 8 hodin denně, ale zas tak strašné to nebylo:o), když se to umělo, kotouč se točil a na omak byl jako z gumy.

/files/fabryka1.jpg

Gomba mi připomněl a tak jsem vyndala šuplík s fotkama, celý život mám v tom šuplíku, neroztříděný, jen tak hala bala, vpodstatě ten šuplík vypadá podobně jako celý můj život, bordel:o) a vždycky když v něm hrabu, najdu něco co mě překvapí, třeba dneska jsem našla fotku Adama, když mu byly 3 roky a je na ní podobný Adámkovi když mu jsou 3 roky, tahle podoba mi úplně unikla, pamatuju si ho prostě jinak, možná proto, že se pořád vztekal a vřískal, zatímco jeho pokračování se vzteká jen občas a jinak se stále usmívá.
Tak se prohrabuju těma fotkama a jsem překvapená jak jsem byla vždycky hubená a to i v dobách, kdy jsem byla děsně tlustá. Taky koukám na fotky mámy staré skoro 30 let a nevěřím vlastním očím, že už tehdy jsem jí byla tak strašně moc podobná, prostě jsem myslela, že se mi to stalo až v posledních letech.
Obsah šuplíku končí někdy s rokem 98, začali jsme fotit digitálně a od té doby už vlastně žádné fotky nemám a nebo jsou někde, kde je najdu jen občas, náhodně a pak, stejně, to co se nedá vzít do rukou, jako by nebylo.
  /files/plaz22slun.jpg
/files/plaz33.jpg
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *