A že se sakra nikdy nic neděje jen tak náhodou!

Když před nějakým časem vyrazili z Českého Rozhlasu Aleše Cibulku jen za to, že údajně neumoderoval rozhovor s  Y. Přenosilovou a do éteru se tak dostalo nahlas a zřetelně přirovnání expremiéra k Musollinimu, moc jsem to nechápala.Ne, že bych byla nějakým milovníkem Aleše Cibulky, popravdě Cibulka je mi celkem ukradenej, nicméně to nebyl on, kdo pronesl nahlas to přirovnání, nechápala jsem co měl udělat, aby v přímém přenosu něco tak hanebného nepřipustil", nevím, jestli paní Přenosilová obdržela před vysíláním seznam zakázaných slov, každopádně celé mi to přišlo ze strany ČRo  až moc hysterické, těžko pochopitelné a úplně neuvěřitelné.

Tak vo co de vlastně, tázala jsem se sama sebe i různě po okolí, vždyť Český Rozhlas snad není žádné soukromé médium, které by si muselo chránit své sponzory, koncesionářské poplatky mu platíme všichni, tedy i my nesocani.

Tak a teď z druhé strany. Český rozhlas má chatu v Krkonoších, nic zvláštního, patrně normální podniková chata jakou mívala za bolševika většina organizací. Tato chata ale není vyúžívána pro potřeby zaměstnanců organizace, chatu ČRo dlouhodobě pronajímá jakémusi panu Syrovému. Nic zvláštního by na tom nebylo, kdyby pan Syrový nebyl velmi dobrým známým expremiéra Zemana, kdyby pan Syrový nebyl rovněž dobrým známým paní Zuzany Paroubkové jejíž Sdružení ( jehož sponzorování zůstává zatím poměrně tajemné) od počátku roku 2006 zajišťuje panu Syrovému, který se stal navíc místopředsedou tohoto sdružení, plnou obložnost pronajaté chaty.

Za jakou částku má pan Syrový chatu pronajatu prý ČRo zveřejňovat nebude, asi se nedozvíme ani to, zda děti z DD mají pobyty na této chatě hrazeny plně z fondů Sdružení Zuzany Paroubkové, či, zda na tyto pobyty přispívá jakýmkoliv obnosem DD i stát.

Obsah nájemní smlouvy ČRo taky zveřejňovat nebude, konec konců chatu hodlá v nejbližší době prodat, je nasnadě, že zřejmě současnému nájemci. Za kolik, to bude možné se dozvědět přinejmenším z kupní smlouvy u příslušného Katastrálního úřadu, tedy pozdě, ale přece.

Dětské domovy, ozdravné pobyty pro opuštěné děti, všechno to vypadá hodně líbivě, ale kde se tedy vzaly peníze Sdružení  Pomoc pro budoucnost našim dětem" Zuzany Paroubkové na zakoupení  penziónu, který koupilo za 5,2 miliónu korun? A kde se vzaly ty za které Syrový  před dvěma lety pořídil pozemky a následně i penzión v blízkosti objektu, který letos v červenci Paroubková koupila ? A kde se vezmou ty na zakoupení chaty ČRo?

No tak nakonec co, že, Karlovy Vary jsou skoro celé Ruské, proč by ČRo a Krkonoše nebyly celé Paroubkovy…. No a ten Čunek, to je nakonec přece jen obyčejný kočebrák!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *