A příště sem přiběhne stádo opic?

Naposledy předvčerem jsme řešili" jak k tomu příjde jeden, že má hlídat kočk na samotě u lesa, zatímco ten druhý si bude šplouchat celoročně nohy v moři:o).Včera se Filip vrátil z města, zaparkoval vozidlo a volal na mě  Za bránou směrem k lesu je bíločerné kotě, Ňuňa jak ho viděl tak zdrhnul! Mno, doufám, že nepůjde sem!" , myslel to kotě, ale to už sem mezitím přišlo…..

Úplně jiné kotě než byla před 2ma lety Ňuninka, která se bála i ze vzdálenosti 100 metrů, tohle kotě, kterému pracovně říkáme králíček" se nebojí vůbec, jakoby bylo na lidi zvyklé. Je tak malinké a hubené, že z vesnice vzdálené 4 km by sem zřejmě nedošlo, spíš to vypadá, že ho někdo u lesa vyhodil.

/files/kralik1img_1837.jpg

/files/kralik2img_1838.jpg

Netušíme, jestli je králíček" kočk nebo kočka, netušíme ani jak může být starý, ale myslím, že víc než měsíc a půl- dva měsíce, mu nebudou. Dokonce ani pan doktor to dneska nebyl schopen odhadnout  a tak jen aplikoval 3 injekce a do uší kapky proti svrabu (těšym).

Pesy nesou vetřelce docela statečně, kočk vrčí jak dospělý tygr a nechce domů:o), marně mu vyprávím, že před 2ma roky ještě nevážil 7 kilo a byl na tom velmi podobně jako králíček.

Zlato je ovšem taky dost ustarané:o)

/files/zlatoustaraneimg_1842.jpg

 

A to jsem si zrovna včera večer říkala, že těch dětí máme nějak moc:o), no marné, budeme prostě potřebovat chůvu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *