Ale stejně je to všechno nějak nahovno!

Vykouklo na mne před polednem z obrazovky, no pravda, jsem nastydlá, mám rýmu a kašel, před chvílí jsem se po 150té za noc probudila a mám jen jedno cigáro, takže sebou budu muset hodit a brzy vypadnout.

 

Včera jsme byli boulit, vlastně poprvé od doby co nemáme Tondu a tak jsme šli boulit jinam než jsme chodívali s ním. Kde se vzal tu se vzal, objevil se i E-truck, asi má Novozélandsou přestávku, a to já mám ráda, když se objeví E-truck.

Kolem jedenácté jsme si dali procházku noční Prahou a Destiny zlobil, protože asi není tak rozchozený jako za poslední rok já, Destiny chtěl pivo a taxíka k té další trmavajové zastávce, protože ta předchozí už byla 50 metrů za náma. Nakonec jsme našli pivo i jazz v nočním klubu a přesto, že mi vůbec nikdo nepsal, byl to hodně dobrý večer.

Před domem jsem potkala souseda Vojtěšku, docela pěkný chlap to je co se nechal ostříhat, měl nějakou smutnou a povídavou a tak jsem s ním postála nějakých 15 minut před domem. Všechno je to nějak nahovno a tak asi pojedu dělat nejmíň na 2 roky do Německa. Víte, že jsem sám?" No jo, vím, že je sám, ale když se mě za těch 15 minut zeptal potřetí, trochu jsem znejistěla:o). 15 let prý spolu byli, prostě hned od začátku školy, oba inženýři, zřejmě rutinní nudná jistota, z které ona letos v únoru vystoupila.  Zdáli se vždycky vpohodě, hodně pracovali, v páteční podvečery naložili na auto kola nebo lyže, no, zdáli se vpohodě, asi byli až moc, ona se pak zamilovala a šla za svým jiskřením. Zvláštní, zdála se mi taková tichá a plachá:o), asi je fajn, že byla odvážná.

Hlávkový most zacpaný už od Anglické, pošmourný inverzní podzim.

Litr nafty 32.20 , prý je to proto, že do ní už něco míchaj. Kolik tam toho asi přidávají? a jak je to proboha drahé? a neubylo zas na druhou stranu něco z té drahé nafty?

Hrajete s náma o to auto?" zeptá se mě čerpadlářka zatímco si prohlížím DVDčka od novin a vybírám si Joe Blacka  Ne, asi už ne, něco jsem hrála, ale pak jsem měla ty balonky nalepené na telefonu, hřebenu i peněžence a tak jsem se na to vykašlala. Tu naftu zaplatím z karty a skočím si do auta pro peníze na to DVD, a děkuju."  Tak já Vám tu kartičku celou vyrazítkuju a Vy si to vyplňte a pak nám to sem hoďte, třeba to auto vyhrajete:o) a neděkujte, ještě se za chvíli uvidíme:o)".

U Labe na mne vykouklo slunce. Přemýšlím jestli je opravdu všechno tak nejak nahovno.

Myslím, že ne, to slunce pořád je, ty ovečky jsou úplně úžasné, nebo třeba to, jak Česká půjčila Petru Čechovi na bydlení, kousek od Londýna:o), to stoupání hloubš, to všechno co jsem ještě před 13ti měsíci neznala a neměla.

To jiskření.

Ne, všechno nahovno určitě není:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *