Zatímco soukromí dopravci musí k soudu (?)

Vy si dejte sex 2x týdně, je to zdravé a většinou i zadarmo.Říkáme tady tomu Absurdistan a asi se tomu usmíváme, ale těch absurdit už je nějak moc.

Říkáme nahovno" ale dělat s tím nebudeme nic, každá změna vyžaduje nějakou práci,, ne vždycky příjemnou a tak věci" akceptujeme tak jak jsou s tím, že je to prostě tak".

Soukromí dopravci dnes vyhráli u soudu I. stupně spor s poslanci o cestování zadarmo, uvidíme co s tím provede soud odvolací. O co jde?

Některým soukromým dopravcům se přestalo líbit, že do jejich dopravních prostředků nasedne libovolný poslanec, nebo senátor a namísto peněženky vytáhne svou poslaneckou nebo senátní legitimaci, která jej opravňuje cestovat zdarma, protože jim to umožňuje zákon, na druhé straně jsem ale neslyšela o žádném zákoně, který by nějakému dopravci ukládal něco vozit zdarma. Když to vezmeme ad absurdum, mohlo by se stát, že by kohokoliv z nás při výjezdu na dálnici zastavila Policie a policista by řekl  Dobrý den pane řidiči, tady pan poslanec Filip pojede s Vámi do Brna, kufřík má jen jeden, ale rád by seděl vpředu, takže prosím, aby si Váš spolujezdec přesedl dozadu!"

Takže soud (?)

No, nevím, já být majitelem soukromého autobusu, rozhodně bych svým řidičům dala pokyn, aby poslanecké nebo senátní průkazy jako platidlo nepřijímali a pokud by se pan poslanec Filip do autobusu přesto posadil, prostě bych neodjela dokud nezaplatí nebo nevysedne. Myslím, že po hodince, dvou, by ho k jednomu případně druhému ostatní cestující přinutili.

Zdravotnictví prý potřebuje obrovský balík peněz a co je pouhých 60,- Kč? Klade řečnickou otázku ministr zdravotnictví na str. 4  Návodu na použití Českého zdravotnictví". 60,-Kč = 1 zmrzlinový pohár se šlehačkou a sušenkou,  90,- Kč se pak = 1 lahvi vína nebo 1 obědu sestávajícího z 1 hlavního jídla a polévky. Musíte na pohotovost? To nic, prostě si odpustíte 1 oběd ( pan poslanec pojede zdarma)!

Pokud chcete být zdraví a vyhnout se poplatkům, pan ministr doporučuje v týdnu několik zdravých aktivit, například si 7x po 5ti minutách zacvičit, nejméně 2x v týdnu si dopřát 40ti minutovou procházku, aspoň jednou v týdnu si 30 minut zaplavat, alespoň 1 v týdnu si pojezdit 40 minut na kole, spát každý den 8 hodin a sex se doporučuje 2x v týdnu, 1x je to prý málo ( bude to na recept?).

Pokud jde o aktivity nezdravé, tyto máme naopak omezit, například bezcílného válení stačí 5 minut denně, sledování TV ( většinou podle pana ministra stejně sledujeme naprosté hlouposti) stačí  14 hodin za týden, pobyt u počítače omezit na 4 hodiny denně ( v zaměstnání budou rádi), jízda autem- postačí cca 50 minut denně, do obchodů? – 1x v týdnu, a přejídát se- nikdy!!

Jinak budeme muset platit ty poplatky ( pan poslanec pojede zdarma)!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *