Vánoce za dveřmi………..

Euro pod 26ti , dolar pod 17ti, nezaměstnanost pod 6ti, rohlík stále pod 3!A máslo? Tak to prý bude dokonce levnější, ALE až po Vánocích:o), dobrý tah, proč nevydělat za měsíc to, co normálně za rok.

Letos se prý stalo módou nakupovat Vánoční dárky v Němécku či Rakousku, prý to výjde levněji a lidi tam asi jezdí nakupovat tak často, že nemají čas posedávat na úřadech práce:o), možná se brzy zase vyplatí koupit za hranicema mrazák a naplnit ho tam v rámci Šengenu rohlíky a chlebem.

Každopádně Vánoce jsou za dveřmi a já už dokonce vyrobila pod nátlakem vrchního popírače Vánoc první vánoční výzdobu

 /files/svetylkavanocni.jpg

Kde je ten věnec co visel do půlky srpna na dveřích zvenku, netuším:o), každopádně náš každodenní úspěšný manželský dialog :

 Přineslas mi noviny Mucíku?" ( myslí se ze schránky)

 Ne, nepřinesla."

se rozšířil o :

 Dalas už někam ty ozdoby a světýlka co sem koupil Mucíku?"

Ne, nedala.",

Zato zhruba 80% dárků mám nakoupeno a zabaleno do příslušných papírů a skoro všechna okna umyta zevnitř, Adámek měl totiž včera velikou horkost, pořád hodně přes 39 a já nevěděla co dělat mezi uplakaným meřěním a uplakaným měřením a pláčem bez měření a tak jsem umývala okenní tabulky bez otevírání oken.

Koukám ven tím umytým oknem, kam oko dohlédne všude žlutohnědozeleno, prostě khaki. Noviny jsem nepřinesla a světýlka a ozdoby nenaaplikovala, pořád mě nenapadá jaká barva se hodí ke khaki.

  

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *