Některé zákony nejsou protiústavní

ale moc jich už není……. 

Je to zhruba tak 2 měsíce, co mě napadlo, že je všechno nahovno, nebo onou ke zdi, jak se říká u nás na Moravě. Čas od času se stane, že takový pocit mívám byť se většinou týká věcí, které nemohu nijak ovlinit, přesto se mě nějakým způsobem, více či méně dotýkají.

Neplatí už jakoby nic, a tak zatímco třeba v Pardubicích o sněhu  cosi zaslechli, my jsme tady v nížině zapadaní tak, že když náhodou přijede někdo z Pardubic, nemůže se vyhrabat a odjet.

Kočky a psi už nemají svět rozdělený na pozitivní a negativní zóny a je jim úplně jedno kdo si přes koho lehne.

V Mladé Boleslavi se pohybují moje dvojčata i přesto, že žádné nemám.

Zítra jsem chtěla jet ráno do Pomlácených kostí vysvětlit paní ředitelce, že mě už unavilo dělat bez jakékoliv odezvy matinku, ale za učitých okolností můžu být případně kamarád, ovšem, musím si sebou vzít dvě jiné děti, kterým tu maminku dělat musím.

Postěžovat si není komu, protože kroucení hlavou mi nepomůže.

Jediné co funguje bezchybně jsou pořád ty Murphyho zákony, protože pořád platí, že když se Vám začne zdát, že je všechno nahovno, je všechno nahovno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *