Drobný technický blogovací problém

Ví někdo co s tím?

Už dlouho předlouho trpím technickýmn problémem, který se týká koloky web, či URL stránek, no to je jedno jak to má kdo nazváno. Ten problém spočívá v tom, že když do okýnka s předepsaným

http://avocode.blokuje.cz

hrábnu, nedaří se mi napsat adresu znovu tak, aby se mi avatar zobrazoval jinak, než jako čtvereček s červeným křížkem.

"Proč do toho hrabeš?" řeknete si zajisté, důvod je prozaický, některé blogy mají komentářová okénka prázdná a URL a nick je potřeba dopsat / například Mirka a jiní a jiní/ a když to udělám, automaticky se mi vyruší ty předepsané věci v mých okýnkách na vlastním blogu:o(, snažím se to nedělat, ale občas se zapomenu.

Problém PRÝ spočívá v tom, že někde ve střevech-v šabloně mám nějakou mezeru, která tam být nemá, s tím se ovšem pojí problém další, pokud bych zasahovala do šablony, už se patrně neuvidíme:o))

Má tedy někdo nějaký jiný nápad?:o)

P.S. do třístovky jak tak koukám chybí slabých stopadesát! a zatímco dvoustýtisící návštěvník dostal kˇafe od Žida, na třístého čeká kafe ze Spolku!:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *