EMMA

A konečně je aspoň částečně něco jak má být……Leden a únor se zdály být naprosto špatně, všechno co přinesly bylo divné, nedobré, přinejmenším divné.

Kára je najednou pryč, Gremliny už není slyšet dusat za zdí od rána do večera, napětí je stále vysoké.  Když se ale ohlédnu zpět, vím, že leden a únor jsou jen vyvrcholením věcí, které započaly většinou už někdy v červnu a není nic horšího než negativa která není možno nijak pozitivně ovlivnit, protože je předtím člověk neovlinil negativně. Zamotané, já vím, ale jsou věci s kterýma není možné počítat, třeba když opravdu milujete, nedá se počítat:o).

No a tak konečně je tu březen a s ním bouře, hurikány, twistery, prostě všechno jak má být! Zničené domy, nebo alespoň střechy, polámané stromy, bohužel i mrtví…., u nás pak klasika, spadlý plot a upadlé křídlo samootvíracích vrat, neklasicky zůstala druhá vrata tentokát v pantech, takže prostor je možné opustit:o). Každopádně,  je teprve 3. :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *