Sbaleno!

Lorrain se mne na cestovní horečku ptala už včera, Gomba pak dneska, ten mi dokonce kladl podnětné dotazy " máš mazání?" " máš Paralen?" a tak podobně:o)

Ne, cestovní horečku nemívám, nakonec člověk bez kloboučků, bos, tedy bot, člověk, který si dovolenou dovolené vybíráani ne tak na poslední chvíli, ale někdy i po, nemůže trpět cestovní horečkou:o)

Na seznamu "co sebou" , jsem měla do dnešního dne jedinou poznámu "nabíječku k mobilu", jinak žádné vepřovky, paštiky ani polívky v pytlíku, vařiče plynové ani lihové……..

K Vltavě jsem sice dorazila už v 6, ale místo domů jsem zapadla vedle, povečeřela s Gremliny a Pokemonkou, pak jsme hledali autíčka která musíme vzít sebou, no a domů jsem se dostala krátce před 8mou, z šatny vysápla kufr a naházela do něj svršky.

Zdá se, že všechno mám, ovšem od těch 8mi hledám medvídka Daglese, nenašla jsem a nejsem si jista jestli bez něj mohu odcestovat! V 9 jsem začala hledat pas, což mne malinko vyvedlo z míry i přesto, že Medvídek říkal, že pas nepotřebuju, nakonec jsem ho našla v kopírce:o), takže ,krom toho Daglese ( už jsem ho hledala i v troubě, v mrazáku, v lednici, ve špajzu, na balkóně, prostě všude:o( ), zdá se, že všechno mám, no a tak se tu mějte hezky:o), budu na Vás myslet, na některé víc, na některé míň, ale i tak to potěší ne?:o))

Jo a ještě jedna písnička na cestu, přeložte si to sami ( a FAKT!:o)))

"http://www.youtube.com/watch?v=Bx7jki-6SPc"
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *