Tip ná Vánoční dárek!:o)

11 let nic a najednou crrrr! a tak jsme byli dnes v Litoměřicích na Zahradě Čech!

No jo no, 11 let jezdím po dálnici kolem cedulí a čtu na bilboardech, že toto podujatie probíhá a letos jsem tam byla poprvé.

Miliony rostlin, všechno co si dovedete představit, muškáty počínaje a olivovníky konče,přes všechno možné, včetně nádherného dřevěného zahradního nábytku a všech možných dalších zahradních nesmyslů.

Koupila jsem, pardon, koupili jsme, protože jsem nechtě už podruhé v rozmezí týdne použila nechtě taktiku "Jeje já si sebou nevzala peníze!" :o), skoro 2.5 metru vzrostlou, nádherně rozkvetlou Magnólii, převíslou červenou jabloň která je spíš okrasná než na jabka, závěsný ohromný jasmín (musím ho jít schovat,kdyby mrzlo!) a spoustu různých hrnkových kytek, které vůbec neznám, pak taky barevné mrňavé macešky.

Taky jsme se dozvěděli, kde i jindy, mimo výstavu, koupit v LItoměřících stromky Olivovníků a Buxus roubovaný na kmeni.

A teď ten tip:o)! Zahradní centrum z  Ústí nad Labem prezentovalo importované kameny z Itálie a Francie, kameny od velikosti fazolí po velikost Goliáše, obrovské kusy lávy, mramoru a podobně, kilogram za 7,-Kč, ten největší přítomný měl přes 100 metráků, ale byly i 30ti, 50ti, 70ti metrákové, obrovské nádherné šutry:o) a tak už víme co k Vánocům:o))!

P.S. Kdyby chtěl někdo adresu, mám!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *