Dutiny – 2. poločas

a skóre skoro vyrovnáno, rozhodně alespoň pocitově:o)

"Skoro všechno lepší, akorát tím fufátkem jsem si nefufla ani jednou, protože prostě nefunguje!" povídám dnes poránu své velmi praktické lékařce.

" No to nevadí " pravila " až si půjdeš pro druhou várku brček, řekneš si o kapátko a budeš si to do nosu kapat."

" E? to si děláš legraci, že jo?? to fufání stojí 115 korun, z toho je skoro 40 doplatek a 30 jsem za to zaplatila lékárenský poplatek a teď si budu kapat do nosu jak idiot!"

Naštěstí mi neodpověděla, že každý si kape jak umí:o), nakonec já dělám prakticky všechno jak idiot.

V lékárně mi kapátko nenabídli, dokonce ani nepřezkoušeli fufátko a bez řečí mi ho vyměnili. Nefungovalo a pak druhé a pak třetí a tak šla lékárnice rozbalit nový balík s jinou šarží, či jak tomu říkala. Fungovalo hned na první pokus, jenže, jak byli z toho fufání zblblí, zaplatila jsem jen požadovaných 176.50 za brčka a šla. V autě koukám, doplatek za brčka dělá 176.50, takže, z toho fufání, zapomněli na položkový poplatek:o).

Pokud by někdo vznesl dotaz, jak jsem naložila s touto třicetikorunou, pak dodávám, že jsem zaplatila 20,- za parkování, abych mohla za 30,- koupit maliny, takže mě těch 30 korun nakonec přišlo cca na 220.

No a tak si dám na dnešní dobrou noc Stinga a Fragile. Nevím jak anglicky, ale italsky to znamená "křehký", některé věci jsou prostě křehké, nejen "její zdraví" z reklamy na Cervarix:o)

"http://www.youtube.com/watch?v=vEKYuE3YVR8"
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *