Ani horní ani dolní!

Psal tuhle Laco, že někdo psal, že "svět" se dělí na "horní" a "dolní" polovinu populace, patrně se myslí zde,, jako v Česku, pevně věřím, že ne celá polovina lidstva sleduje Novu:o)

A tak jsem se zamyslela kam já to vlastně patřím a s hrůzou jsem zjistila, že zřejmě nepatřím nikam:o(. Na Nově sleduju výlučně Dr.House, víc mám přepnuto na Primu kvůli Zoufalým manželkách a Chirurgům, většinou na ČT24, to zejména kvůli tiskovkám různých politických stran, s těma se teď roztrh pytel, tedy s tiskovkama, ne se stranama:o(. Taky miluju některé reklamy, třeba tu o kafíčku a džusíku, nové kávičce nebo tu o Veselé krávě:o)

Na filmy se moc nedívám, to spíš jen náhodou, když dávají nějaký který jsem už omylem viděla a vím, že se tam nebude dít nic strašného a nebo, že jsem ho už  omylem viděla a vím, že se tam něco strašného dít bude.

V poslední době už si ani moc nepouštím kanály hudební, většinou je to maras a jen tu a tak něco, co se dá poslouchat.

Většinou si už dopoledne pustím program TV DEKO a hodiny zírám na všemožné stavby a přestavby, rekonstrukce, minimalistické moderní domy budoucnosti, nebo stavby z nepálené hlíny a trávy. Často se mi stane, že prošvihnu zprávy a někdy i toho House, nebo hockey, hodně často prošvihnu i všechno co jsem ten který den měla udělat, což nevadí, na katastrofy je času vždycky dost:o)

No ale teď, teď jsou třeba na Primě Gremlini:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *