EURO 2008

Olé, olé, olé, olé……….

No, původně jsem hledala tu úchylnou písničku od F.R.Čecha, ale nenašla, ale nakonec co, jedna úchylárna nebo druhá, je to jedno:o)

"http://www.youtube.com/watch?v=PmlQ1m4GOis"

Tak původně jsem si myslela, že všechny ty zvláštní reklamy o nebohých uzurpovaných manželkách jsou silně přitažené za vlasy, ale čím víc se blížila sobota, tím víc mi bylo jasné, že zas tak moc přitažené nejsou.

Pánové z okolních vesnic se nastěhovali na přechodnou dobu do Vencovy garáže k Labi, přitahali tam i nábytek, taky nějaké projekční zařízení a samozřejmě mnoho sudů a pípu. Filip byl už od středy nervózní jako pes, leč pořád se mi snažil namluvit, že nedávám pozor na to co říká a posílal mě vlakem do Poznaně! Dnes od rána už byl nervózní jako stádo psů, resp. jako by byl přinejmenším hlavním trenérem České reprezentace, to asi kvůli teplotě piva! Každopádně to vypadá, že od nich máme milé dámy na 2 týdny KLID!:o), nakonec sport je sport, že! :o))

No a já tu hlídám Gremliny, Čaky, 3 pesy, kočk a /u, takže pokud byste třeba měli ještě nějaké nezaopatřené děti, nebo zvířata, sem s nima!:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *