Včera, dnes, a kdoví co bude zítra :o)

Tak s Čunkem to prej de zas už nějak z kopce, ale kdo by se tím nakonec zabýval, co jde z kopce musí jít časem zase do kopce, aspoň v jeho případě to tak určitě je.

Momentálně je pro změnu důležitější, jestli je kauzy oprávněn rozhňahňávat v tisku soudce a nebo státní zástupce.

Žena z  Pražského předměstí  v Hradci Králové chtěla přepnout z fotbalu na večerníček, manžel zavolal strážníky. Kdo se nakonec stal vítězem sporu prý Policie neví, zřejmě to opět odflákli, nicméně Hradec poskytuje sportuchtivým mužům nepřejícných žen, neocenitelnou službu, všechny fotbalové zápasy jsou vysílány na velkém plátně v Kině Centrál:o).

Na jiném, již blíže nespecifikovaném místě republiky zabodla po prudké hádce žena do hrudníku exmanžela hrábě, ano hrábě, nikoliv vidle:o), zřejmě rázné děfče! Nestačila jsem přečíst proč, možná se chtěla dívat na Euro, zatímco muž chtěl sledovat Růžovou zahradu. Žena patrně tušila, že volat policii je kontraproduktivní, rovněž pak zřejmě netušila, že může jet do Hradce do kina!

Na letišti v Hanoji stojí už půl roku Boeing 737 a nikdo neví komu patří. Jak to souvisí ze zprávama z domova? No, možná je Čunkův, jen o něm zatím ještě neví:o) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *