Dárky

Dárky dostávám ráda, nakonec kdo je dostává nerad! Tedy, většinu dárků dostávám ráda, i když je právda, že mám své oblíbené dárce u kterých jsem si jista, že se nemusím bát dárek rozbalit.

Pokud jde o Gremliny, od těch se dá čekat maximálně rozcucaný bombón, třeba když jim nechutná, ale nakonec takový bombón nemusí být vždycky k zahození:o) , a Čaky, ta si ještě myslí, že dárky jsou od toho, aby byly pro ni:o)

Bohužel  i některá zvířata mi nosí dárky, naštěstí jen některá, protože třeba Zlato, tak to radši všechno sežere samo, Gerinka mi to přinese maximálně ukázat a Tina, ta by většinu věcí vůbec nevzala do své gustovní huby. Pepíček to má zatím s dárky stejně jako Čaky, a tak vlastně jediným dárcem ze zvířecí říše je kočk Ňuninka.

/files/nunanek.jpg

Ňuninka nosil vloni v zimě myši a zjara to ozvláštnil Jiřičkama:o(, byly všude, na oknech, pod postelí, sem tam i v ní, ale vždycky když jsem takový dárek našla, křičela jsem a on si asi myslel, že jsem nespokojená, že je to nějak málo nebo co a tak to vloni skončilo darovaným drozdem, naštěstí živým, ale když mi ho mrskla pod stůl a on se tam začal zlobit, málem to semnou seklo. Křičela jsem ještě víc a Ňuninka si patrně pomyslel, že jsem ten nejnevděčnější tvor na světě a s dárkama přestal. Bohužel do letošního jara na mou nevděčnost už zapomněl.

Minulý týden jsem dostala mrtvou ještěrku bez ocásku, k noze, ale v pátek mi přinesl ke stolu na klín ještěrku bez ocásku živou. Lekla jsem se jen trochu, ale lekla, ještěrka bez ocásku, byť živá, vypadá jako tahač bez návěsu, navíc jak byla živá, radost nad dárkem překonala touha zachránit ji, a tak jsem ji vynesla na zadní okno pokoje, zvenku. Ňuninka to asi viděl a pomyslel si " Aha, málo!" a tak, aby to vylepšil, přinesl zhruba za 3 hodiny na můj klín krtka, mrtvého. Krtek ať živý nebo mrtvý vypadá bez kalhotek divně, nicméně jsem tentokrát nevděk neprojevila, pěkně jsem poděkovala a krtka jsem se zbavila tajně.

Ňuninka mi svými dárky každopádně připomíná mou matku:o), třeba když byly Adamovi 2 roky, přinesla mu k narozeninám mrtvého králíka, naštěstí staženého:o)

Ještěže jsem dostala ve čtvrtek to lízátko……:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *