Příliš mnoho vyhlášek, Pražanova smrt

Uniklo mi, zda je možné si v ulicích Prahy ještě třeba uplivnout, tedy ne, že bych byla přítelem plivání, ale sem tam myslím člověk má pocit, že uplivnout si je nezbytné. 

Mám pocit, že kdysi býval svět plný plivátek, i když, netuším na jakém principu fungovaly a jak moc to bylo eklhaft. Dneska na plivátko člověk nenarazí, stejně jako téměř nenarazí na popelníky, nejsou před obchody, nejsou ani na většině odpadkových košů. Zkrátka, nemáme plivátka, nemáme skoro žádné popelníky, ale máme novou Vyhlášku, zakazující pod vysokou pokutou odplivnout si žvýkačku, či odhodit nedopalek. O jiném bordelu ta vyhláška nehovoří, možná proto, že odpadkových košů je jakžtaž dost.

Z minulého tádne máme i jiné nové Vyhlášky, máme třeba přesně vymezená místa, na kterých smíme několik dní v roce produkovat ohňostroje, a pak máme také ještě úplně novou, velmi zásadní Vyhlášku, která nám zakazuje požívání alkoholu ve vymezených prostorách města, šlehat si to ovšem smíte stále kdekoliv, ovšem pozor, neměli byste ovšem zapomínat, skočit si alespoň sem tam do center Drop-In vyměnit si buchny! Taky si nezapomínejte papírové pytlíky na ten chlast a mobilní popelníky a plivátka, Městská Policie totiž nikdy nespí a krom nasazování botiček, vypisování pokut za špatné parkování a měření rychlosti, má ještě kapacity na žvejkačky, vajgly i kořalku!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *