Dávají Vám dárky?

Ne? Ale to by asi měli!V drogeriích a parfumeriích nakupuju dost často, a občas dostávám i dárky", což znamená, že do pytlíku mi prodavačka při nákupu nad tisíc, přihodí nějaký, většinou nepoužitelný, vzorek. Zatím to bylo všude stejné a stejné i při nákupu různých značek.

V poslední době jsem začala Loreal ( já za to stojím), nakupovat v malé parfumerii" na náměstí u Labe. Od Lorealu kupuju skoro všechno, šampóny, tužidla, kondicionéry, laky na vlasy, taky krémy, běžné i tónovací.

No a tak, když jsem tam byla poprvé, v té malé, parfumerii", na náměstí u Labe, dostala jsem k nákupu takovou modrou kartičku a na ni první zlatou nálepku za nákup nad 300. Doma jsem si pak přečetla, že až budu mít 4 nálepky, nebo případně nálepek až 6, dostanu dárek. To  mě pousmálo, dárek, známe to ty dárky, že jo?!:o), ale pak jsem si pomyslela, že to třeba nebude obvyklý nesmyslný vzorek, ale třeba šampón za 80, nebo aspoň šampůnek za 20, nakonec taky dobrý:o), a tak jsem při každém nákupu nad 300 vyndala tu kartičku a nechala si nalepit další zlatou nálepku, k ní mi ovšem pán předložil papír a na něm dárkovou nabídku", za 4 zlaté nálepky, cca 8 možností! Vybrala jsem si tónovací make-up za 299, celý, ne vzorek!:o).

A tak mě napadlo,  Dostavají všechny parfumerie od různých značkových dodavatelů takové kartičky a nálepky? Kam je dávají? A kde končí všechny ty dárky, které by měli vydávat k nákupům zákazníkům?"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *