Zavislosti

no jistě, že je mám, a není jich málo! Některé mám víceméně pod kontrolou, některé více, některé méně ne.

Ale ubývají, a vlastně ani nevím jestli je to dobře nebo ne.

Bohužel jsem pořád hodně závislá na cigaretách, nemůžu  se totiž nějak soustředit na to, abych na nich byla závislá méně. Taky na kafi jsem závislá, i když, no piju dost kafe, ale když není, vůbec nic si kvůli tomu neokusuju, takže tohle už asi není závislost

Kafe nebo čaj, to jsou vůbec zvláštní záležitosti, zřejmě podobně jako Coca Cola, nebo některá milování, nemají "chuťovou paměť, a tak jich prostě nikdy není dost, člověk to může denně, několikrát denně a záhy chutnají zase stejně skvěle. Třeba  svíčkovou, tu mám taky moc ráda, nebo Kung-Pao, ale několikrát denně, pár dní po sobě, ne, to bych si nedala. 

Dál tu máme internet, tak ten jsem taky musela mít pořád, bývaly doby, kdy se mi bez netu šlo těžko i nakupovat, projet nějakou větší vzdálenost, třeba když jsem jela do Blavy za tomíkem, po přivítání z Kud jsem si hned sedala k jeho počítači:o).

Pak, zhruba před dvěma lety, jsem už dokázala pobýt bez netu i celý víkend, celý, třeba už od pátku až do neděle, a potom, dokonce i celý týden! Vloni na Korfu i týdny dva, protože závislost nezávislost, dodneška jsem se ubránila notebookům i připojením přes telefony a kdo by chodil 2 kilometry do nějakého nesmyslného baru, kterému tam říkají "internetová kavárna", no kdo, jedině závislák, a to já prosím nejsem, mně stačí ke štěstí moje krabička cigaret a sem tam nějaká smska. Ano, sem, tam, běžně dostanu tak dvě týdně, ve výjímečných případech, třeba na dovolené, dvě za den, někdy jen jednu, aby se mi to neomrzelo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *