Asi není nad prevenci…….

někdy!

Ne, že bych byla nějaká divná, ale porno fakt nesleduju a celý život se držím svého oblíbeného " zajímá mne vlastní sex, ne nějaký cizí", i přesto vím, kdo je Robert Rosenberg, i která je ta jeho Žaneta, že se jim vloni v létě narodilo nějaké dítě. Netuším, čím mi ten chlap utkvěl v paměti, svlíknutého jsem ho nikdy neviděla a ta kérka na jeho obličeji mě taky zrovna nebere. Samotné je mi to divné, ale něco je mi na tom chlapovi sympatické, ale co? to se mě fakt neptejte, já to nevím.

Vloni na podzim mě opravdu hodně překvapilo vznesené obvinění proti němu a jeho manželce, obchodování s lidmi, nedovolené výroby a držení drog, šíření nakažlivé nemoci a kuplířství, policie prý dlouho sledovala a rozplétala kličky celého případu. Oba je hned samozřejmě vzali 10.10. do vazby, miminko putovalo do kojeneckého ústavu. Žanetu Rosenbergovou propustili z vazby po 3 měsících v lednu, Roberta na kauci 600 000, po 5ti měsících v březnu, to mě taky podivilo, poměrně nízká kauce přece v případě tak závažných trestných činů….

Dnes ráno jsem se "podivila" potřetí, Robert Rosenberg byl uznán vinným z trestného činu držení a užívání omamných látek, že šňupe koks nikdy nepopíral, a byl mu uložen roční podmíněný trest se zkušební dobou 1 roku (?*), jeho manželce Žanetě a manažeru Patzeltovi byl uložen rovněž podmíněný trest, 4 měsíce na 1 rok, prý za krádeže.

Rozumíte tomu? Já ne, možná jediné čemu rozumím je, že v případě, že by odsouzené bylo nezbytné zprostit obžaloby, byl by stát povinen hradit jim náhradu škody, třeba za měsíce strávené ve vazbě.

O co tady sakra jde? a proč stejně aktivně policie v loňském roce neledovala a nerozplétala kličky kolem zavražděného Honzíka Rokose?

* zkušební doba v naprosté většině případů několikanásobně převyšuje délku uloženého trestu

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *