Láska na celý život

a skoro za všechny prachy!

Je to už moc moc dávno, co jsem jsem ho poznala, lásku na celý život, tehdy mě s ním seznámil jiný muž, který má v mém povědomí stejně pozitivní úlohu, celých těch moc moc let.

Už nevím přesně, která byla ta první píšnička, co jsem ho slyšela zpívat, nevím, ale myslím, že to nebyla Susan, pamatuju si jen, že byla čím dál tím delší, to jak se páska v kazetě věčným přehráváním natahovala a natahovala.

Ano, ano, Leonard Cohen, moje celoživotní láska má 27.9. jediný koncert v Praze a širokém okolí, jenže………, předprodej avizovaný v TV jsem díky dovolené prošvihla, a taky jsem zapomněla pověřit kohokoliv, kdo by ho prošvihl za mne, prostě jsem se v pondělí na avizovaném telefonním čísle dozvěděla, že je bohužel vyprodány, tedy skoro, snad ještě někde u nějaké kasy, a tak jsem obdržela jiné telefonní číslo a na něm se pak dozvěděla, že vstupenky ještě nějaké jsou, VIP, za 4.500,- nebo 5.000,-. Moje váhání trvalo asi tak 20 vteřin (samozřejmě mi proběhlo hlavou, že vstupenku koupím ještě někde na ulici, nebo tak), je to přece poprvé a jistojistě úplně naposled.

Ale ušetřila jsem, vzala jsem si tu za 4.5! Tak to máš asi bez večeře!" děl včera Filip:o)

"http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0"

A klidně si o mně myslete, že jsem magor:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *