Kdo si počká, ten se dočká!

Pravda, někdy to chce hooodně trpělivosti:o)Třeba pan Kumpera čekal na rozhodnutí o vrácení Vládního Zámku v Klodějích 17 let, jen 17, na očištění jména svých předků, nařčených s kolaborace s Němci, čekal vlastně celý svůj život, rozhodně 60 let.

Ludmila Havránková, tak ta prý  čekala jen 16 let, dočkala se dnes, pravda, mohla se dočkat už zjara, ale 11 jiných hektarů a 48 milionů korun k tomu, nechtěla, paní Havránková neví, co by dělala s milionama, když je zemědělec, a tak si ještě chvíli počkala, a asi se to vyplatilo, Vláda rozhodla, že vymění 11 hektarů její zemědělské půdy, za 250 hektarů jiné zemědělské půdy.

Obyvatelé Hradce Králové, kol vůkol, a za ním ložených měst, byli nuceni čekat na dostavbu D11, nejméně 2 roky, mají  kliku, paní Havránková je vostrá jak břitva:o), tak vostrá, že lekla i Čunka! D11 tedy bude, a celá! Mimochodem, dojet suchou nohou do Pardubic, to je taky docela nářez!

Dočkal se i Johnny Deep, ve svých 45 letech byl čtenářkami prestižního magazínu Cosmopolitan zvolen nejpřitažlivějším mužem planety!! No, tak já Cosmopolitan nečtu, ale 2. místo bych mu přisoudila určitě :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *