Silan

a všechno je měkounké, hebounké, voňavé a …………. , z čeho to asi vyrábějí?

Jestli něco nesnáším, tak je to zaboudlé prádlo, nemyslím špinavé, špinavého prádla od pes mám každý den několik kilo, myslím zaboudlé i po vyprání, když prostě bílá není bílá, no a tak podobně.

Věšet prádlo doma, například nad vanou, tak to mám zakázáno už 16 let a tak u Vltavy používám sušičku, no a protože je sušička nejlepší aviváž, tak peru bez aviváže.

Věšet prádlo u Labe smím, jednak se dá věšet venku, ale dá se taky v dolní koupelně, která je spíš prádelna, taky tu nemám sušičku, ale zato tu mám velmi tvrdou vodu a bez aviváže se neobejdu.

Minulý týden mi Filip koupil velkou lahev Lenoru v Němécku, pak ji šel postavit k pračce, a jak se tak nacházel v tom avivážovém  zkoumavém rozpoložení, chtěl se podívat , jakže se jmenuje ta druhá, co tam stojí. Lahev uchopil za víčko, ovšem ouha, Modonka při posledním praní víčko nezatáhla, a tak mu zůstalo v ruce jen víčko, zatímco lahev "panula" na zem a a část obsahu se vylila na podlahu a předložku pod umyvadlem.

"POMÓÓÓC!" ozývalo se z koupleny, tak jsem tam doběhla, utřela podlahu a předložku rovnou hodila do pračky s tím, že aviváž už do praní přidávat nebudu. Do pračky přidala prádlo podobných barev,ráno další a pak jsem pračku zapla. Vyprala, vyndala z pračky a začala věšet.

Ta předložka z bavlny, bývala hezky oranžová, a do doby působení Silanu, na ní žádné fleky ani jiné skvrny nebyly, bohužel, jak vidno, nezmizely ani po uschnutí.  Podobné skvrny se nachází i na ostatním prádle, které se přes noc, bez vody, aviváže na předložce dotýkalo. Zaboudlé je teď všechno co se s předložkou pralo.

Z čeho tu aviváž ksakru dělají? že by z koňských kopyt?:o((

/files/silan1.jpg

/files/silan2.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *