Lehni si a připaž!

Aneb  Muže k žádné jiné činnosti nepoňoukejte!"Čas od času poňoukám, to třeba, když se vrátím od Vltavy,  kde 2 dny sbírám po bytě popelníky, hrnky od kafíček, prádlo, nebo dokonce narazím na rozhrabušenou postel ( ne svou :o) ), porůznu se povalující časopisy a obálky od pošty. To se pak vrátím k Labi, kde mě dohřeje, že všude jsou zase psí chlupy, hrnky od kafíček, popelníky, porůznu se povalující časopisy a obálky od pošty a rozhrabušené postele ( i ta moje), to pak nejen poňoukám, ale i reptám.

Moje poňoukání vypadá nějak takto :

Taky bys mohl aspoň jednou za 16 let vyluxovat Ty!"

nebo

Když už topíš v tom krbu, mohl bys taky někdy kolem zamést?"

nebo

 V kterém století si asi tak zhruba uklidíš ty svoje hadry z té skříně, v které už mají být 2 roky police?"

 

Ve čtvrtek jsem se vrátila od Vltavy a tak, zareptala si a zapla pračku, když doprala, zjistila sem, že neždímá, což jsem si pak v pátek dovolila zmínit, ale byla jsem odbyta, že si snad umím vyhledat na internetu opraváře, nebo novou pračku, a nemám prej s takovýma prkotinama otravovat.

Dnes ráno jsem to ještě překontrolovala a tupě vyprala deku, kterou se mi už ovšem z bubnu nepodařilo  z důvodu nasáklosti vytáhnout, a tak jsem začala hledat ty opraváře.

Tak fakt neždímá a opraváře jsem si našla!" oznámila jsem dnes vpodvečer, ovšem nezapomněla jsem si přisadit sádrokartonový panel, opřený o zeď v předsíni už od sněhu, loňského, a jdu do koupelny….tam stojí Filip, opřený o víko pračky a cosi studuje u těch koleček

 Já jsem tady tuhle čistil ten panel, a možná jsem něco zmáčkl, vymáčkl, nebo něčím otočil, můžeš se na to podívat?"

No a tak jsme to opravili sami, jednoduše, ovladač otáček jsme přetočili z 0 zpět na 800!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *