Fakt budou Vánoce!

Ty v obchodech začaly už začátkem října, to jsem uzřela šklebit se z regálů první Mikuláše.

V posledních týdnech  obchody osvětlila zvenku i zevnitř světýlka, snad všude se objevily stromečky a jiný balící papír, než vánoční, už se dá zase sehnat jen těžko.

Vánoce se asi blíží, pomyslela jsem si včera,když jsem si všimla, že nákupní horečka dosahuje už pomalu samého vrcholu, a lidi začínají, jako každý rok, nakupovat všechno, co vidí.

Místo zapalování svíček na adventních věncích, jsme letos odesílali DMS, takže tento příští víkend ještě 3 a pak 4, dárky mám koupené všechny, no,možná, kdybych ještě něco zahlídla:o), blahopřání jdem naházela do poštovní schránky, cukroví je v krabicích za oknem, a to ostatní řeším každoročně až 2-4 dny před, není důvod se stresovat a období Vánoc je prý úplně nejkrizovější pro rodinné vztahy, my se ale hádáme celý rok stejně:o).

Že Vánoce fakt budou, jsem si uvědomila až dnes, to jsem ji totiž letos slyšela úplně poprvé

"http://www.youtube.com/watch?v=hZhoF9Isf0o"

Pár dárků jsem už předala a dalších pár mám i zabalených, třeba ten vpravo, ten je pro Lorrain, ale ještě nevím, ke kterým Vánocům ho dostane:o)

/files/lorrain.jpg

No a stromeček taky bude, i pro Medvídky:o)

/files/medvidkovy3.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *