Zánět nosu, uší a v krku, nebo nekomplikovaná kapavka?

Tak to se teprve uvidí, a nebo taky ne, na něco to jistě zabere:o)

 

O mé velmi praktické lékařce se říká, že je vynikající diagnostik, pokud jde o mne, má to diagnostikování většinou ztížené tím, že spolu o mých nemocech hovoříme většinou jen telefonicky. Fakt taky ovšem je, že mou chopnu neodhalila ani na blízku, a stavy hraničící s faktickým udušením, vyhodnocovala jako zánět průdušek. Na  její obranu ale musím podotknout, že moje chopna není jen tak ledajaká chopna, ale chopna nakombinovaná s astmatem, a alergiemi na všechno možné věčně zacpanými dutinami. Z toho pak vyplývá, že si musím 2x denně vdechovat lék na chopnu a astma, aplikovat léky na alergie a do nosu vstřikovat preparát na uvolňování dutin, no a když pak náhodou k tomu všemu i onemocním:o), a kromě dušení se, se začnu ještě i dusit, těžko říct, jaký lék k tomu všemu ještě přidat.

Po pondělní telefonické konzultaci, přivezl Filip odpoledne první, možná i poslední pomoc.

Xyzal – antialergikum ( musím ho brát odjara do jara)  Proboha proč mi posílá Xyzal, mám zásobu asi 6ti krabic! Navíc podívej, jak blbě to balej 28 tablet v balení,  nacpou tam 4 plata a do každého dají 7 tablet, a jak je velká ta krabice kvůli tomu!”

 Muciku, to sem rád, že je Ti už líp……!” odpovídá Filip.

Euphyllin – čtu příbalový leták a lék okamžitě vyřazuji, možných kontraindikací jsem našla nejméně 5 a netoužím ani po jedné z případných potíží vyvolaných užívání.

Xorimax 500mg – zánět nosu, uší……, průdušek, močového měchýře, infekce kůže a měkkých tkání, časné stádium Lymské boreliózy, nekomplikovaná kapavka. Možné nežádoucí účinky při nichž je  nezbytné bez prodení vyhledat svého lékaře, či jinou lékařskou pomoc…. Všechny mám ještě předtím, než jsem lék užila ( a mám je pořád), ale netuším, jestli mám někoho vyhledávat!

Kapavka nebo zánět nosu, beru si první tabletu a jdu si lehnout.

 28 tablet, to je debilní nápad, proč jich tam sakra nedají 30, stačily by na to 3 plata, furt nejsou peníze a takhle se plýtvá, neekologicky!” mumlám si v posteli.

Chtělas ještě něco??”

Ale ne, jen říkám, že 28 tablet je blbost……………………!”

Aha, tak jo, já jim to jdu zavolat:o)!”

Dnes jsem o 4 tablety Xorimaxu dál, hlava se mi o něco málo zmenšila, ale bolí pořád stejně.Možná, že po požití zbývajících 16ti, všechny obtíže  totálně zmizí, škoda jen, že se nedozvím, jestli to byl ten zánět nosu a nebo ta nekomplikovaná kapavka.

/files/plytvani.jpg

No není to kravina?

Kolečko:o)

/files/kolecko1.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *