Když 1. březen, zpoza kamen lezem :-)

A po 2 letech nám konečně otevřeli u Labe krytý bazén!

Zdá se, že všechno co skončilo v soukromých fyzických, či právnických rukách, dříve či později skončí, někdy úplně, někdy ne.

Místní krytý bazén na kraji města, "šel" v loňském listopadu do dražby, protože majitele údajně položila už hrubá stavba bazénu venkovního. Nutno ovšem poznamenat, že budova krytého bazénu nemá zrovna ideální polohu, nachází se totiž cca 50 metrů od koryta Labe a na úrovni jeho hladiny, tedy záplavové zóně prakticky každoroční "velké vody". Ale zpět k té dražbě, takže areál vydražilo hned v 1.kole město, a za neuvěřitelné 3 měsíce areál zrekonstruovalo.

Velký pětadvacítkový bazén, 14.5×14.5 bazén pro děti, teplota vzduchu 30, teplota vody 28, sauna s bazénem, který téměř zamrzá, mnoho sprch s horkou vodou ( bez žetonu), masáže, posilovna.

Cena koupání 70 pro dospělého, vstupenka za koupání + posilovnu za 100 pro dospělého. Celková masáž 250, masáže různých části těla od 20-50.

O víkendech je otevřeno od 12ti, což je dobré, protože lidi zřejmě v tuto hodinu obědvají, ovšem my jsme tam už hodinu a půl po snídan byli, a téměř sami.

Dala jsem si kilometr s jednou nezbytnou přestávkou, a v půl druhé už jsme seděli v motorestu, na druhém konci města, na játrech na roštu se šťouchanými brambory.

Fotografie - Plavecký bazén Roudnice nad Labem 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *