Quelle peníze skutečně vrátí

dokonce i ve slíbené lhůtě, ale…

samozřejmě to má drobný háček.

Objednáte si zboží v zásilkové firmě, a po rozbalení zjistíte, že je to ŠIT , poté si vezmete k ruce přibalený formulář, které obsahuje i díl pro případné vrácení zboží.

Zakřížkujete uvedené možnosti důvodů vrácení, například " je to hnus", vyplníte své údaje, případně také číslo účtu, to abyste si nemuseli případně znovu na poštu pr vrácené peníze. Pak už tu věc jen znovu zabalíte do balíku, vyplníte podací lístek, zajedete na poštu, u balíkové přepážky podáte balík a zaplatíte za jeho odeslání.

Do 14ti dní, jak zásilkový obchod slibuje, je skutečně na Váš účet připsána částka, kterou jste za zboží původně zaplatili, v tomto "mém" konkrétním případě 599,-Kč.

Vypadá to, že zákazník by mohl být spokojen, má to ovšem ten drobný háček, poštovné za dobírku zboží, které se reálně naprosto odlišuje zboží na fotografii prodejce, stojí 150,-Kč, za vracecí balík jsem zaplatila 69,-Kč, župan byl naštěstí poměrně lehký.

Když to sečtu, dělají moje náklady na tento vypečený obchod 219,-Kč, za které jsem si pořídila Podací lístek pošty, a to je byznys, z kterého nemám zrovna nejlepší pocit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *