Víkend bez sportu

Na nic jsem nelezla, na ničem jsem nejela, víkend proběhl prakticky vleže:o)

Gremliny a Čaky jsem přivezla už v pátek po poledni, začali jsme u McD, vrátila jsem 3 poměrančové džusy v kelímku a požádala o 3 jablečné v krabičce s odůvodněním, že čtvrt litru vylitého poměrančového džusu v autě, se vydržet dá, ale 3/4 litru, je přece jen pro silnější nátury. Odmítla jsem balonky, jeden prasklý balonek za zády, to se dá, pokud to musíte absolvovat třikrát, je to moc!

MOC je i umýt 2x denně 6 botiček a vyštrachat 18 kusů ponožek, nejméně 6 triček, 6 tepláků, 3 pyžamka, upéct dostatečné množství bábovek,  najít dostatek tatranek, nalít 15 kelímků džusíků,namazat dost rohlíků k svačince i na přidání, nakrájet do mísy dost jahod pro 6 ručiček, položit 20x denně zpět prkýnko, umýt 20x denně podlahu kolem záchodové mísy, vylít 10x denně nočník a vyslechnout u toho 10x " Budeš taky šulat bábo? Odná!"

Na druhou stranu, když máte tolik dětí, ve vaně Vám zbyde k umytí jen jedna vlastní ruka, nebo noha,podle toho, co si vyberete:o)

Kromě toho jsme dnes oficiálně zahájili zahradnickou a bazénovou sezónu:o)

/files/autobus.jpg

/files/novasezona.jpg

Adámek je velmi odvážný:o))

/files/novasezona1.jpg

Až zítra odjedou, zajdu si někam odpočinout, třeba do ultralajtu,na loď, na motorku, kolo, nebo koně:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *