Hóóódně akční týden!

Jak by řekl Gremlin A " To je fakt hodně spoltovní!"

Tak v pondělí jsme byli na Tině.

V úterý jsem si přivezla nové kolo, vlastně co přivezla, já na něm přijela z blízkého města, cca 6 kilometrů, za silné vichřice fučící zprava. Akční fotografii bohužel nemám, jelikož všichni přítomní zůstali zcela stiffe:-)

/files/kolo1.jpg

Středa proběhla ve znamení velkého úklidu, protože

ve čtvrtek jsem přivezla nejen Gremliny a Čaky, ale taky přijeli mí polorodiče, abychom spálili všechny velké i malé Čarodějnice.

/files/carodejnedeti.jpg

Filipojakubskou noc jsem v posteli strávila jako obrácené lomítko, kromě osazenstva na fotce, přibyly posléze ještě kočk a kočička. Nikdo nechtěl spát nahoře, že je tam horko.

/files/carodejnapostel.jpg

Pátek jsme trávili ve stejném osazenstvu, líbat se dalo jedině pod šeříkem a nebyla to jediná závada.

Sobota proběhla na koňské sešlosti, a já si můžu připsat k dnešnímu dni další PREMČU:-), nebála jsem se, nespadla, nic mě nebolí, a zdá se, že na koně nemám alergii:-)

Hřebec plnokrevník

/files/konskeseznamovani.jpg

Jantar ČT a já se vracíme od lesa, a když jsme projížděli kolem zahrádky, kde dvě paní  cosi sázely, zkusila jsem si " Guten Tag!", koukaly jak na polífku:-) 

/files/konskejeti.jpg

Tahle kobylka ČT se vyznačuje tím, že když její pán výjde po celém dni z hospody, lehne si na zem, aby nemusel zvedat nohu:-)

/files/kobylka.jpg

Ono se to dá nakonec zařídit i jinak, když člověk nechce moc zvedat nohu:-)), on totiž Jantar měří v hohoutku 175 cm, je to tedy kůň jako almara, no a pán říkal, že takhle je to jednodušší než povolovat a pak zkracovat třmeny:-)

/files/konskenasedani.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *