Žena nebo muž?

U Cheorchie , která ho štípla u Manželky, kde je škoda se nestavit,protože tam dycky pěkně hrajou, jsem štípla test, který měl osvětlit, jestli jsem spíš jako žena, nebo spíš jako muž.

Možná ne osvětlit, ale potvrdit:-), že jsem spíš muž je naprosto zřejmé už z toho, že si víc rozumím s chlapama, ovšem žít bych měla spíš s ženskou!

Pokud jde o výsledek TESTU , spíš mě překvapilo, že můj mozek je až tak moc mužský, dosáhla jsem pouhých 140 bodů , možná je to ale dáno tím, že na některé otázky, jsem nebyla schopna odpovědět správně, třeba otázka 6. zásadně volím sezení uprostřed, protože nesnáším, když přeze mne leze někdo, kdo přišel pozdě, nebo někdo, kdo odchází při posledním dialogu filmu, netuším, zda je to víc ženské nebo mužské:-). Nebo otázka č.7, tak ta je vysloveně pitomá:-)), 16.- jasněže záleží na tom, koho se to týká!:-)

Podobné problémy ale mívám třeba i při vyplňování IQ testů, kdy nejsem schopna určit, která kostka vypadá nejvíc jako kolečko, nebo které číslo nepatří do nějaké číselné řady, to mi ale zase spíš vychází, že jsem idiot:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *