Když jezdí vlaky, bude pršet

Když přijede Bára, bude bouřka!

Letos jsem je nečekala u Labe, ale sešly, možná sešli, protože Destruktor Jakeš je i přes svůj útlý věk, významným členem každé výpravy, jsme se v McD u Vltavy.

Horko,možná spíš dusno, bylo k zalknutí, když jsem vešla, Jakeš si zrovna poléval oděv od úst dolů, nějakou lepkavou tekutinou, a Bára na sobě sice neměla ten červený "top", ale jinak vypadalo všechno stejně:-)

Po dojezdu jsme ještě stačili, před příchodem bouřky, prolítnout vodou, a pak už začaly padat trakaře. Proud sice několikrát vypnuli, nebo vypadl, ale žádné detonace zásuvek a telefonních přípjek se nekonaly, navíc Bára se po loňských zkušenostech, držela v uctivé vzdálenosti od loňských posezení:-)

Ještě za sucha převzal Destruktor dárek, nejprve ještě přes zabalený několikrát přešel, takže hrozilo nebezpečí, že hádání z vniklých trosek, bude ještě obtížnější, než přes balící papír. Samotný stroj ho ale začal zajímat až za prudkého deště, a sekal s takovou rychlostí, že se mi ho podařilo vyfotit až po dokončení díla, na dlaždicích, když se konečně zastavil.

/files/jakes1.jpg

/files/jakes2.jpg

/files/jakes3.jpg

Sekací činnost ho ale rozjela natolik, že s námi "poseděl" velmi dlouho a nedalo se nepovšimnout, že krom úžasného "R", má obrovskou slovní zásoby, přičemž nejoblíbenějšími slovy jsou víno a pivo:-)) Mne oslovoval "blbečku",ale Bára tvrdila, že to bude znamenat něco jiného,protože místo míchačka říká mišenka, nebo něco takového, tak nevím:-)))

Ráno se Destruktorovo "R" linulo éterem, k mé obrovské radosti, už v 7 ráno, ale v 9 odfrčeli vstříc jiným událostem tohoto víkendu, a tak jsem si mohla jít zase lehnout a dospat tu bouřlivou noc a ráno:-) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *