Zelená, zelená, zelená

Určitě je fajn opékat se na pláží, ale mnohem lepší je něco vidět! A když už se člověk musí" opékat na pláži, pak rozhodně někde, kde jsou památky! Ovšem, koho zajímají památky, že?!":o)

Na Korfu moc na modrou a žlutou nenarazíte a památky,  no ty tam nejsou skoro žádné", pravda, rozhodně jsem nikde neviděla žádnou skládku památného sloupoví, no a kdo by považoval za kultůru vyhlídku z Bella Visty, zříceninu byzantské pevnosti v Angelokastro,  opuštěnou benátskou vesnici v horách Paleu Perithiu, Achillion císařovny Sisi, klášter Vacherna, vykopávky starověké Kerkyry a římských lázní, Kerkyrskou Starou pevnost, Palác svatého Michala a Jiřího, kostel sv. Spiridona a půvabnou promenádu Liston, nebo Pavlu hrající na saxík, že jo:o)? Prostě kdo hledá modrou a žlutou, nebo ty sloupové skládky, musí jinam:o)

Fotografie jsou z našeho 2. výletu směrem od Kerkyry na jih po východním a severním pobřeží ( s výjimkou 1. fotografie- severovýchod východního pobřeží, a 2. fotografie Listonu), z 1. výletu skoro žádné nemám, z důvodu různých zmatků:o)

/files/zelena1.jpg

/files/listonad.jpg

Achillion poprvé

/files/sisi3.jpg

 

a podruhé

/files/sisi4.jpg

Jezero u moře na jihu ostrova

/files/jezero.jpg

Písečné duny v nichž se skvěle vaří děti (nahoře jsem byla také:o) )

/files/duny.jpg

Taverna v které se pak děti  kvůli schlazení strkají do umyvadel a záchodových mís (podle výšky postavy)

/files/taverna.jpg

Pohled na oblast Paleokastritsy a okolí cestou z vyhlídky

/files/bellav2.jpg

asi jim o tom vyprávím:o)

/files/bellav1.jpg

Zkamenělá Odysseova loď, pohled z terasy domečku

/files/odyseovalod.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *