Rituály?

Žádné nemám, přemýšlím nad tím už 3 dny, nemám!

Ale měla bych mít, třeba fialové kolečko, bych měla vzít do ruky 2x denně, ráno a večer, taky bych si měla každý den zobnout jeden Xyzal a vydloubnout z platíčka svou novou antikoncepci:-), ale rituály se z toho nestaly, každý den na něco z toho zapomenu.

Nikdy se nezastavuju cestou na stejných místech, abych si tam dala kafe, pokud jde o zastavování, řídí je můj močový měchýř, žádný rituál.

Mám ale rituální předměty, mnoho rituálních předmětů, kameny pod polštáři u Vltavy i u Labe, kameny na stolech na obou místech, kámen, karty a tužku v tašce, prstýnek na pravém malíčku, řetízek kolem levého kotníku, srdce, křížek, 2 slony a korál zavěšené na krku. Tyhle věci musí být stále na svých místech, jinak je zle:-)

A jak tak píšu o těch neexistujících rituálech,na dva jsem si přece jen vzpomněla, už čtvrtým rokem potřebuju dostat a dát každý den "dobré ráno" a "dobrou noc":-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *