www.mojedatovaschranka.cz

A kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Jako jednatel své společnosti, patřím mezi menšinu spořádaných jednatelů, spořádaných společností, kteří si vyzvedli u České pošty " Přístupové údaje ke vstupu do datové schránky", vstoupili do datového rozhraní, a poté z administrativního rozhraní provedli aktivaci datové schránky.

To vše ne až dnes, 5 minut po 12té, leč již počátkem měsíce záři, tedy někdy kolem půl 12té.Rozhodně tedy nepatřím k těm, na něž dnes nasazoval ministr Pecina.

Mám tedy přístupové údaje spočívající v ID DS, ID osoby a Heslo. Přesto všechno jsem "elektronické úložiště" své společnosti, viděla jen jednou, rovněž v září. Úložiště zelo k mé spokojenosti prázdnotou, avšak, zda je tomu tak i nadále, nejsem sto ani tisíc zjistit, a to ani přesto, že od 1.11.2009 je již obsah úložiště směroplatný. 

Ať se snažím do schránky dostat přes uložený odkaz, nebo přes odkaz České pošty, či přes odkaz MVČR, který je totožný s tím od ČP, nebo mým uloženým, otevře se mi stránka na níž se píše :

" Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu.

Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodným certifikačním úřadem.
Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.

Doporučujeme,abyste zavřeli tuto webovou schránku a nepokračovali na tento web.  

Tuto webovou stránku zavřete klepnutím zde *

Pokračovat na tento web (nedoporučujeme) * 

Další informace – 

Pokud jste tuto stránku zobrazili klepnutím na odkaz, zkontrolujte adresu webu v adresním řádku a přesvědčte se, zda se jedná o adresu, kterou jste očekávali.

Při přechodu na web například s adresou https://example.com zkuste k adrese přidat předponu www, například https://www.example.com.

Pokud se rozhodnete tuto chybu ignorovat a pokračovat, nezadávejte na tomto webu soukromé informace. "

Tak teď nevím, patří korespondence mé firmy se státnímu úřady do kolonky " soukromé informace" ?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *