Boty nepodceňovat!

S teniskama jsem na tom vážně špatně:-(. Mám dvoje, jedny bílé Reeboky, ty jsem si koupila v roce 2001 do posilovny, kam jsem pak nikdy nešla a tak je používám na všechno, ale jsou za těch 8 let už hodně jeté:-(. Ty druhé jsou černé s růžovým M, a jsou to tenisky jednorázové, koupila jsem si je v pochybném obchodě za 220 Kč, na seskok s padákem.

Zpráva " A zítra se Ti budu věnovat celý den!" mě trochu zneklidnila, tušila jsem v kostech 2-3 kilometry, a v tašce jsem měla jen ty jednorázovky( do Reeboků už totiž trochu teče), a naposledy jsem v nich šla, tuším 2 kilometry v Senohrabech.

Kilometrů  bylo včera nakonec cca 10, z místa A do místa B je jich sice jen 7, ale je nezbytné připočítat ještě cestu z místa *A do místa A a posléze cestu z místa B, do místa B+, tedy přes město na nádraží, a následně cestu v místě A z nádraží do místa A*.

Levý kotník mám vyvrklaný totálně, pravý částečně, levé chodidlo mi funguje jen v poloze 45stupňů, takže levou nohou chodím jako kachna.

A takto, jako kachna, jsem dnes absolvovala ještě kilometry 3, nejmíň 3 to byly, ale v lese jsem slyšela datla:-).

/files/avodnik.jpg

/files/acesta.jpg

/files/astromy1.jpg

/files/astromy2.jpg

/files/ahrosi.jpg

Byl to krásný, prosluněný víkend:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *