Každý den se někde, někomu, stane něco hrozného

Před pár dny jsem začala opravdu vážně hledat Aidu, kterou možná znáte jako Aduu, Aida není žádná kráva, která se přestane jen tak ozývat, napadlo mě,

Aida je křehká bytost, nejen fyzicky, píše krásné knížky ( Když stromy rostly do nebe) a bylo by ji škoda ztratit. a tak jsem prohledala asi tisíc mejlů, abych našla její telefonní číslo, protože my si nevoláme, ani si neposíláme smsky jak se máme rády….

Aida je v nemocnici, už od září, prý na ni spadla u Kauflandu nějaká baba:-)) a přerazila ji na několikrát nohu, a s tou sešroubovanou a vydestičkovanou nohou, se o berlích vypraví za pár dní domů, strašné, ale oddechla jsem si, že je živá a že mě má pořád ráda, i přesto, že se z ní, po pár měsícíh ležení v nemocnici, stala abstinentka a nekuřačka:-), to muselo být ještě horší, než ta noha:-))

Před chvílí mi volala máma, že naši kamarádku Janu, předvčerem porazilo ve městě, na přechodu, auto, za hodinu po nehodě zemřela v nemocnici.

V mezidobí čtu článek u Christabel , a prosím, věnujte pozornost nejen obsahu článku, ale také závěru jednoho z komentářů s odkazem http://www.zrnka.cz/ , včera jsem totiž slyšela v televizi, že rozpočet pro rok 2010, počítá jen s 50% rozpočtu na sociální péči roku letošního.

Jsou věci, které se už nikdy nedají nahradit, protože to " už nikdy nebude dobré", ale jsou věci, v nichž se dá alespoň trochu pomoct.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.