Hodláte si koupit byt?

Pořiďte si nějaký "samoobslužný", a pokud nevíte co to je, zeptejte se tety Kateřiny!

Mečel byl moje noční můra z mnoha důvodů, ale důvodem zásadním bylo placení záloh na poskytované služby, resp. jejich neplacení.

Mečel za 3leté působení zde v domě, zaplatil zálohy snad 15x, z toho 2x až na základě pravomocného platebního rozkazu. "2.5 tisíce měsíčně, a furt problémy, to snad není pravda! ", řekla jsem si snad tisíckrát, přitom Mečel byl pan velkopodnikatel….., že může být částka 2.5 tisíce hodně, jsem pochopila, když jsem zjistila, že kromě hypotéky na tento byt, si na hypotéku pořídil ještě dům u Prahy za 12 milionů.

Když jsem se koncem září dozvěděla, že Mečelovi se konečně podařilo byt prodat jakési paní Kateřině, hodně mě to zaradovalo, to jsem ovšem ještě netušila, že se zřejmě jedná o " Tetu Kateřinu".

Vlastnická práva k bytu, přešla na Tetu Kateřinu k 1.10. 2009 a já jí dala 14 dní na vydýchání, pak jsem napsala dopis, který jsem jí vhodila do Mečelovy poštovní schránky v domě, dopis obsahoval prosbu, aby mne kontaktovala kvůli evidenčnímu listu k bytu, když se tam nacházel ještě po 2 týdnech, poslala jsem dopis stejného znění na její adresu podle zápisu v KN.

Za dveřmi máme pomalu leden, a Teta Kateřina NIC, patrně se domnívá, že byt má vlastní studnu, septik, solární panely pro topení, ohřev vody a osvětlení chodeb, a drtičku odpadu.

Když sečtu měsíční náklady na Tetu Kateřinu a Vyhulenou, dělá to zhruba 10 tisíc, za poslední 3 měsíce tedy tisíc 30….

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *