KORFU bez průvodce

I když…..

Je fakt, že když jsem byla na Korfu poprvé, žádného průvodce jsem nepotřebovala, nebo možná potřebovala a jen sem si toho nevšimla.

Než jsem jela podruhé, měla jsem přečtenu knihu Příběhy z olivového ostrova, a na Korfu, celé Řecko, i jeho obyvatele, jsem se začala dívat trochu jinýma očima, hodně jinýma.

A pak jsem poznala Pavlu….

Je to pár měsíců, co mi napsala " Dávám dohromady toho Průvodce a nemám z toho dobrý pocit:-(, bojím se, že lidi budou zklamaní, protože čekají, že to budou druhé Příběhy, a on je to jen Průvodce:-(, i v té redakci mi připadali zklamaní, protože si sice objednali Průvodce, ale čekali, že to budou druhé Příběhy…"

Chvíli trvalo, než mi po objednání napsali, kde si knihu vyzvednout, pak chvíli trvalo, než jsme pochopili, že prodejna knih je v prodejně jízdních kol, pak chvíli trvalo, než se nám podařilo vychytat podivné otvírací hodiny, ale už je máme! Ano "je", po zkušenosti s Příběhy jsem jich koupila rovnou trochu víc 🙂

obalka

Měla pravdu, nejsou to " druhé Příběhy ", je to krásná kniha plná fotek, praktických rad a krásných kapitol plných příběhů, opravdová kniha, krásná kniha v které je už na první pohled vidět, že si autorka " jen nekrátila dlouhé zimní večery vyprávěním poutavých příběhů ", tohle je opravdová, velmi kvalitní a moc krásně odvedená práce!

KORFU bez průvodce si vezmu sebou na Korfu, i když doufám, že to budu mít i bez průvodce z první ruky:-).

A Vy, pokud se chystáte kamkoliv do Řecka, kupte si ji taky, možná se i Vy začnete dívat na všechno spojené s Řeckem jinýma očima, a pokud se letos nechystáte, kupte si ji taky, určitě se pak nachystáte příští rok:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *