Růžový koncert – úterý 20.7.

a své postřehy bych rozdělila do několika různých "sekcí".

Pink pro mne zatím není bytostí, jako některé jiné hvězdy, v jejichž blízkosti se mi zastavuje srdeční činnost, jako třeba Tina Turner, Leonard Cohen, U2, ale její písničky poslouchám už hodně dlouho, pamatuju ji ještě jako " "roztleskávačku" hip hopové kapely a její "poloha" z posledních let se mi líbí hodně. Pink není žádný folkař nebo popová hvězda, Pink je hvězda rocková na velmi vysoké úrovní a je úplně jedno, jestli zpívá své písničky nebo " jen "covery. Navíc umí být klaun, a to se u žen moc často nevidí.

Trochu mě překvapilo, že obličej 30ti leté Pink vykazuje "mnoho najetých kilometrů":-), taky mě překvapila postava vysportovaná téměř až do mužských tvarů, příjemně mě překvapilo, že sila toho hlasu a jeho barva, je skutečně taková, jak ji znám z rádia, TV a CD. Příjemně me taky překvapil fyzický výkon zpěvačky s ohledem na to, že pár dní před pražským koncertem, si poměrně vážně poranila nohu v Německu, při pádu z lan nad stadionem.

Stadion Synot Tip, či jak se to jmenuje, stojí za hovno, no možná je dobrá pro fotbalové zápasy, ale pořádat na něm koncerty v plném slunci a při akustice, s kterou se zřejmě nedá nic moc udělat, navíc v centru města, kdy hluk musí skončit pár minut před 22 hodinou, nechápu, kdo tohle vymyslel. Navíc, možná z důvodu bezpečnosti interpretů, se na většinu tribun vedle pódia vstupenky neprodávají, resp., na tento koncert prodávány nebyly. Já měla vstupenku k sezení, ale celý koncert jsem odstála na ploše, voda v lahvi mi skákala při dunění basů jak plátno na basovém reproduktoru.

Hlavním předskokanem byla americká kapela Good Charlotte, bohužel v tom žáru na stadionu mezi 19 a 20tou hodinou, jí, krom hrozičů u pódia, téměř nikdo nevěnoval pozornost, protože většina návštěvníků koncertu se tísnila na stíněných venkovních ochozech, škoda.

Pink přilítla na stadion v krabici

/files/pink1.jpg

Odzpívala hodinu a půl bez přestávky

/files/pink2.jpg

V průběhu se pokoulela po divácích v kouli

/files/pink3.jpg

a na závěr slanila celý stadion

/files/pink4.jpg

 

A na odchodu mě zas napadlo, kam bychom šli třeba na U2 ? 🙁

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *