Nemějte obavy, je jich dost!

Tak jsem šla dneska volit. Lístky jsem měla pečlivě předpřipravené, protože celé strany byly v Praze prostě nevolitelné, nějak nevím, ale těžko se mi vybírá z lidí, kteří kandidují na čele kandidátky Městské částí, MHMP a ještě k tomu i do Senátu.

A tak jsme v minulém týdnu křížkovali ( převážně to vyšlo tak, že do MČ mi vyšli skoro samí Zelení, a pokud šlo o jména do MHMP, vpodstatě sem si ani moc nevšimla, za kterou stranu tam jsou), podle obecných pokynů přiložených v obálce, naštěstí mě napadlo se zeptat komisařek, protože jinak bych nevěděla, že to mám špatně, pokyn znějící asi v tom smyslu, že ” hlasovat můžete maximálně pro tolik kandidátů, kolik je členů zastupitelstva” totiž kupříkladu pro Prahu 10 neplatí, protože je rozdělena do 4 obvodů, nechápu proč.

Přes zodpovědným volebním úkolem sem jela na poštu a posléze do místní Tescové žrádelny na čínu.

Ve vestibulu žrádelních vývařoven bylo včetně mne 13 lidí, z toho 8 policistů Policie ČR, 4 seděli u stolku, jeden z nich jedl a zbývající 3 si s ním povídali. Další 4 postávali mezi čínským a indickým pultem a čekali na svá jídla, objednávali si všichni 4.

V podzemních garážích jsem jich později viděla už jen 6, odjížděli třemi služebními vozy….

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *