Právě jsem se vrátila z Lucerny

” Žiju, zpívám a děkuju! “

A z toho, co mělo být původně charitativním počinem, se stal nečekaně skvělý zážitek.

Kára si 14. listopadu přečetla mou upoutávku a zavolala, že pokud by se mi přece jen “chtělo chvíli postát”, že by postála semnou, a tak jsme dneska prostě šly na chvíli postát.

Myslím, že strategie pořadatele byla taková, že se vyprodaly vstupenky k sezení na ochozy a pak se prostě prodávaly a prodávaly a prodávaly vstupenky k stání, protože se zřejmě počítalo s tím, že spousta lidí pojme tu akci jako charitativní počin, případně příjde na chvíli postát. A tak se stalo, že tam bylo opravdu hodně plno.

AnnaK, nevím, zda ji posloucháte, jestli máte nebo nemáte rádi její písničky, možná je ten styl už spíš underground, než nějaký konkrétní jiný hudební styl, ale já ji mám ráda, zejména v kombinaci s Tomášem Varteckým, který s ní bohužel běžně nehraje. Ale dnes tam byl, chvíli:-), taky Marta Kubišová a David Koller, s nímž hrával Vartecký v Kollerbandu, a tak se z toho vyvrbil úžasný hudební zážitek 4v1:-)

AnnaK je momentálně určitě vpořádku, jinak by těžko vydržela 2a3/4 hodiny v kuse zpívat, sama, s Kubišovou, Varteckým i Kollerem, a to je moc dobře, a doufám, že jí to takhle vydrží hodně dlouho!

No, zajděte si semtam na nějakou takovou akci ” k věci” , protože je dobré si uvědomovat každý den, jak je život krásný, ale jak je taky křehký, jak může být krátký, a jaký je nesmysl otravovat si ho jakýmakoliv nepříjemnostma, protivnostma a otravnostma!

 

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=274&r=titulni_stranaa&idc=1489011

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *